a

031.32744407

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

اپلیکیشن forest

مجید عباسی > دانلود اپلیکیشن  > اپلیکیشن forest

اپلیکیشن forest

اگر می خواهید روی کارتون تمرکز کنید و سراغ موبایل خود نروید اپلیکیشن forest به شما کمک می کند. این اپ روی هردو سیستم عامل اندروید و ios قابل نصب می باشد. Forest یک برنامه کاربردی است که ادعا می کند برای کمک به کاربران در ایجاد تمرکز در کار ارائه شده است. این برنامه از یک روش منحصر به فرد و متفاوت برای دور کردن شما از گوشیتان استفاده می کند.

دانلود مستقیم

دانلود از کافه بازار

دانلود از اپ استور

دانلود از گوگل پلی

شما می توانید مدت زمانی را در این اپلیکیشن تعیین کنید و دانه ای را در زمین بکارید تا در این مدت زمان تعیین شده دانه ی شما به درخت یا بوته ای زیبا تبدیل شود. البته لازم به ذکر است که اگر از اپلیکیشن خارج شوید و وارد برنامه ی دیگری شوید درخت شما خشک خواهد شد در نتیجه برای جلوگیری از این موضوع در برابر وسوسه مقاومت خواهید کرد، صبر می کنید تا زمان تعیین شده تمام شود و پس از ایجاد درخت از گوشی خود استفاده می کنید.

اپلیکیشن forest

با امتیازهایی که به‌دست می‌آورید، می‌توانید به گیاهان یا موسیقی‌های جدید دسترسی پیدا کنید یا کار بسیار جالب‌تری انجام دهید. Forest این امکان را به شما می‌دهد با هر ۲،۵۰۰ امتیاز یک درخت واقعی بکارید؛ یعنی استفاده از این اپ نه‌تنها جالب است و باعث افزایش تمرکز و بهره‌وری می‌شود؛ بلکه به محیط‌زیست نیز کمک بزرگی می‌کند. این اپلیکیشن تاکنون بیش از ۳۸۵،۰۰۰ درخت کاشته است.

علاوه‌براین، Forest قابلیت استفاده‌ی گروهی دارد که در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها کمک می‌کند افراد گوشی خود را کنار و با یکدیگر وقت بگذرانند. در این حالت، یک نفر با انتخاب Create Room فرایند را آغاز می‌کند و دیگران به آن اضافه می‌شوند. سپس، رشد درخت به‌طور هم‌زمان برای همه آغاز می‌شود و اگر کسی از گوشیِ خود استفاده کند، درخت همه‌ی افراد ازبین می‌رود. از قسمت تنظیمات نیز می‌توان موارد مختلف را تنظیم کرد؛ مثلا یادآوری‌هایی برای ساعت شروع استفاده ایجاد کرد.

دانلود اپلیکیشن forest

ویژگی های نرم افزار:

  • تمرکز بیشتر در انجام کارها
  • اشتراک گذاری جنگلتان و رقابت با دوستان
  • دریافت پاداش و ارائه ی گونه های درختی بیشتر
  • قابلیت شخصی سازی به این معنا که می توانید برخی از اپلیکیشن های کاری خود را در لیست سفید قرار دهید تا با خارج شدن از Forest و استفاده از برنامه های لیست سفید، درخت شما خشک نشود و از بین نرود.
  • طراحی بسیار زیبا
  • رابط کاربری ترغیب‌کننده
  • امکان کاشت درختان واقعی
  • افزونه برای مرورگرها

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید