a

031.32744407

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

قوانین و مقررات

مجید عباسی > قوانین و مقررات

در وبسایت majid-abbasi.ir قصد داریم جدید‌ترین و مفیدترین مباحث مرتبط با بازاریابی دیجیتال را ارائه کنیم و هم‌چنین اطلاعات مورد نیاز برای توسعه کسب‌و‌کار را با شما به اشتراک بگذاریم. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین مطالب و نکاتی که در این راستا نیاز هست را در اختیار افراد مختلف قرار دهیم و ایمان داریم که با استفاده از این مطالب به اهداف خود دست پیدا می‌کنید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این وبسایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است

است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانهhttp://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد . تمامی خدمات از استانداردهای لازم برخوردار است و  فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت مجید عباسی اقدام کند.
هم‌چنین از آنجا که خدمات وب‌سایت مجید عباسی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که از سرویس‌‏ها و خدمات وبسایت مجید عباسی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به وبسایت مجید عباسی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت مجید عباسی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

هم‌چنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
وبسایت مجید عباسی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وبسایت مجید عباسی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از وبسایت مجید عباسی، شما رضایت خود را از این وبسایت نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت مجید عباسی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده در این وبسایت جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وبسایت مجید عباسی است.