a

031.32744407

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

معرفی و دانلود اپلیکیشن اتاقک

مجید عباسی > دانلود اپلیکیشن  > معرفی و دانلود اپلیکیشن اتاقک

معرفی و دانلود اپلیکیشن اتاقک

اپلیکیشن اتاقک سامانه رزرو و اجاره آنلاین ویلا، سوئیت و مراکز بوم‌گردی در بیش از ۲۵۰ شهر با بیش از ۸۰۰۰ اقامتگاه فعال است. هدف از ایجاد اتاقک ترویج سفرهای اقتصادی، مناسب برای تمام افراد جامعه و گردشگران است. در همین راستا تلاش می‌کنیم اقامتگاه‌هایی امن را با قیمتی مناسب در اختیار همه قرار دهیم.

اتاقک از طریق اپلیکیشن موبایل و سامانه تحت وب ارتباطی مطمئن بین شما و میزبان‌ها ایجاد می‌کند تا در کمترین زمان و به صورت آنلاین اقامتگاه سفر خود را رزرو و با خیالی آسوده هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

دانلود مستقیم

دانلود از گوگل پلی

دانلود از کافه بازار

صفجه اصلی اپلیکیشن با نام گشت و گذار که در آن می توانید آخرین پیشنهادات و دسته‌بندی‌ها و در بالاترین قسمت، شاهد فیلد جستجو باشید. محیط کاربری بسیار ساده است و همین می‌تواند به عنوان یک مزیت مطرح شود. چرا که هر کس می‌تواند بدون نیاز به راهنمایی، سریعا به کارکرد آن عادت کند. به غیر از گزینه جستجو (که شهرها و روستاها را برای یافتن اقامتگاه می‌گردد) تیم توسعه‌دهنده در منوی خانگی اپ دسته‌های پرطرفدار یا مواردی که تخفیف‌های ویژه دارند را برایتان یکجا گردآوری کرده‌اند.

به عنوان مثال با انتخاب دسته اتاقک‌های تخفیف‌دار، می‌توانید محل‌های موجود را بر اساس سه فیلتر مجزا و همچنین موقعیت روی نقشه جستجو کنید. فیلترهای جستجوی اتاقک تعداد نفرات، نوع اقامتگاه (هتل، ویلا، اقامتگاه روستایی و عشایری و …) و محدوده قیمتی برای یک شب را شامل می‌شوند. تعداد این فیلترها زیاد نیست، و امکان جستجو بر اساس امکانات (مثل کولر، یخچال، تلویزیون و …) هنوز در آن وجود ندارد. اما احتمالا با همین سه مورد هم بتوانید به اقامتگاه ایده‌آل‌تان در سراسر کشور برسید.

اتاقک امکان جستجوی اقامتگاه از روی نقشه را هم به شما می‌دهد. حتی آیکنی برای ارجاع مستقیم به گوگل مپس در نظر گرفته شده که بتوانید محل اقامتگاه روی نقشه را دقیق‌تر ارزیابی کنید. با یافتن محل دلخواه، جهت رزرو باید به پروفایل مخصوص هر کدام مراجعه کنید. در این بخش اطلاعات کافی در مورد امکانات اقامتگاه، تصاویر مربوطه، قیمت، امتیاز کاربران به محل و قوانین صاحبخانه را مشاهده خواهید کرد که در تصمیم‌گیری برای انتخاب جا نقش مهمی دارند.

معرفی و دانلود اپلیکیشن اتاقک             دانلود اپلیکیشن اتاقک

از همین صفحه می‌توانید برای رزرو محل اقامت کنید که به آسانی و با پرداخت الکترونیکی انجام می‌گیرد. حتی امکان استفاده از کدهای تخفیف را هم دارید که از مزایای استفاده از اتاقک در عوض مراجعه حضوری به محل محسوب می‌شود. اگر در اپلیکیشن پروفایل کاربری داشته باشید، می‌توانید اقامتگاه‌های دلخواهتان را به فهرست علاقه‌مندی‌ها اضافه کنید اما عجیب اینجاست که هنوز هیچ آیکنی برای اشتراک‌گذاری اقامتگاه‌ها وجود ندارد.

 

ویژگی های نرم افزار:

  • جستجوی اقامتگاه از روی نقشه
  • دارا بودن اقامتگاه در بیش از ۲۳۰ شهر و روستای ایران
  • داشتن فیلترهای جستجوی برای یافتن نتیجه بهتر
  • امکان رزرو محل اقامت به صورت پرداخت آنلاین
  • اضافه شدن نقشه و حدود موقعیت اقامتگاه در صفحه هر اقامتگاه
  • اضافه شدن امکان به اشتراک‌گذاری اتاقک‌ها با دوستان در شبکه‌های اجتماعی
  •  کامل شدن محتوای اتاقک پلاس (شبکه آنلاین محتوایی گردشگری)
  •  اضافه شدن امکان معرفی به دوستان و دریافت تخفیف ویژه

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید